İstanbul Cam Balkon Alanında Rakipsiz Firma

Dursunlar Cam, Pendik, Kurtköy, Maltepe ve Bostancı'da camda kaliteyi arayanların tercihi..

İstanbul Cam Balkon Alanında Rakipsiz Firma

Dört mevsimi de bahar gibi yaşamaya ne dersiniz? Bu konudaki arayışlarınız için İstanbul Cam Balkon size bu zevki yaşatacak deneyim ve tecrübeye sahip, güven duyacağınız bir müessesedir. Kaliteli malzeme, işinin ehli profesyonel ekipman ve garanti kapsamında temiz işçilik ile balkonlarınızı kış bahçelerine çevirmeye talibiz.

İster evlerinizdeki balkon, teras, bahçe gibi alanlarınızı ister cafe, restoran gibi işyerlerinizi istediğiniz çeşitlilikte camla kaplayabiliriz.

Cam Balkon ve Çeşitleri;

Kış Bahçesi

Balkon Kapama

Sürgülü Cam Balkon

Katlanır Sürme Cam

Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama

Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri

Plastik Doğrama

Otomatik Panjur Sistemleri

Ara Bölme Uygulamaları (ofisler için)

Cafe ve Restoran gibi alanlara özel sistemler

Pergola Tente

Cam Tavan Uygulamaları

Küpeşte vb. gibi istediğiniz alanlar için hizmetinizdeyiz.

Neden İstanbul Cam Balkon

Cam balkonlar, açık alanların sağlıklı bir biçimde camla dekoratif biçimde kapatılması demektir. Böylece alan kazanılmakta kış ve sonbahar ayları için dahi bu alanlar kullanılmaktadır.

Cam balkonların ev ve iş yerlerindeki önemi ise; binaların genel görünümlerine şeffaflık ve güzellik sağlar, çiçek bakımı için sera görevi görür, güneşten daha fazla yararlanılır ve İstanbul cam balkon ekstra alan kazandırır.

Ayrıca iş ortamlarında resmi ya da özel sektörlerde şeffaflığın ön plana çıkarıldığı ortamlarda ofis içi ara bölmelerin, kabin gibi araların estetik bir biçimde bölünüp şeffaflaştırılması gibi yerlerde (Banka, dershane, spor salonları, lokanta, kafe vb. gibi) uygulanmaktadır.

Özellikle kapalı alanlarda sigara kullanımının yasaklanmasından sonra sürgülü, açılıp kapanabilen farklı tasarımlar ile restoran ve kafeler İstanbul cam balkon firmasından büyük destek almışlardır.

Siz de sağlıklı bir hizmet almak istiyorsanız 20 yılı aşkın deneyimimizden yararlanabilir hem kaliteli hem de en uygun şartlarda şeffaf ortamlarınıza kavuşabilirsiniz. Bunun için bir alo demeniz yeterli olacaktır. En kısa sürede vereceğiniz adrese gelerek, herhangi bir ücret talep etmeden ölçü alıp uygun fiyat çıkararak onayınızı bekleriz. Onaylamanız durumunda da konusunda uzman personelimiz en kısa sürede detaylı ölçüye sadık kalarak montajımızı gerçekleştirecek ve müsait olduğunuzda ise kısa sürede montajı yapılarak teslim edilecektir. Garanti kapsamındaki bu hizmetimizden siz de yararlanabilir hatta referansımız bile olabilirsiniz.