Küpeşte Camları

Dursunlar Cam, Pendik, Kurtköy, Maltepe ve Bostancı'da camda kaliteyi arayanların tercihi..

Küpeşte Camları

Hareketli küpeşte sistemi ile dış mekanları kapatmak mümkündür. Ikili ya da üçlü açılma sistemi halinde yapılır. Küpeşte sisteminde sabit ksıcaklıkmlarda bulunan camlar 10 mm hareketli ksıcaklıkmlarda bulunan camlarda 6 mm kalınlığındadır. özellikle cafe, restaurant benzer biçimde alanlarda dış mekanlarda kullanılarak soğuk havalarda kapatılarak, açık havalarda da açılarak kullanılabilir. Bu sayede mekana ekstradan alan katılabilir. Alan ne kadar geniş olursa olsun bu şekilde kapatılabilir. Bu sistem ile daha şık ortamlar oluşturulabilir. Hareketli olması sayesinde istenildiğinde uçurumım olarak da açılabilir. Bu sayede yarım açılarak ortam havalandırılabilir. Kullanılan sistem için sabit kısım hareketli küpeşte için 90 santimetre olarak ayarlanır. 2,5 metre üzerindeki sistemler 3 eşit bölüme bölünerek durağan kısma 10 santimetre daha eklenmiş olur. Böyle hazırlanan sistemin montajı yapılarak hazır hale getirilerek kullanımı sağlanır. Hareketli küpeşte ile halka aleni alanlar daha şık bir hale getirilerek kullanım alanı olarak hazırlanır. Küpeşte cam sistemler halinde hazırlanır. Kalınlığı yardımıyla zarar görmeden uzun vakit kullanımı mümkün olmaktadır.
 
Var olan aleni alanları değerlendirmek isteyenler için doğru bir seçim olacaktır. Kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan küpeşte ile dilediğiniz alanları kolaylıkla kapattırabilirsiniz. Alana müsait şekilde hazırlanan sistemin montajı yapılmış olduktan sonrasında kullanılmaya başlanabilir. Rüzgarı önlemek amacı ile havuz, kış bahçesi benzer biçimde alanlarda da kullanılabilir. Hareketli küpeşte ile alanlar istenildiğinde açılarak tamamen açık hale getirileceği gibi yarım olarak da ayarlanabilir. üç kademeli olarak ayarlanması mümkündür. Hazırlık aşamasında öncelikle küpeştenin yapılacağı alanın doğru şekilde ölçüleri alınır. Bu sayede doğru ölçülerde hazırlanan sistem bittiğinde alana getirilerek montajı sorunsuz bir şekilde yapılabilir. Kaliteli malzemelerden hazırlanan sistem sayesinde uzun seneler boyunca kullanımı sırasında sorunlar yaşanmaz. Hareketli küpeşte ile dış ortamlardan en çok miktarda yararlanılabilir. Dış ortamlarda kullanılan bu sistem ile daha geniş alanlar oluşturularak daha çok müşteriye alan sağlanabilir. Istenildiğinde açılarak aleni alan oluşturularak da kullanılabilir.
 
Hareketli küpeşte sistemlerinde temperli cam kullanılarak daha sağlam bir sistem oluşturulur. Hareketli olması yardımıyla yarım ya da tam olarak açılabilir. üçlü sistemlerde uçurumım ve tam açılma mümkündür. Aynı şekilde ikili sistemde kullanılabilir. Isteğe gore hazırlanarak montajı yapılmış olduktan sonrasında rahatlıkla kullanılabilir. Hareketli küpeşte sisteminde kullanılan malzemenin kalitesi sayesinde şık ve rahat kullanım sağlanır. Kalınca ve zarar görmeyen malzemeden yapıldığından korkmadan uzun seneler kullanımı olası olacaktır. Hazırlanan küpeşte sistemi ile geniş dış alanlar alan kişi kullanımına hazır hale getirilebilir. Aynı şekilde havuz kenarları da kapatılarak rüzgardan korunması sağlanır. Bu muamele istenilen her ortamda hazırlanarak kolaylıkla kullanılabilir. 2.5 metre üzerindeki boyutlarda istenildiği durumda ikili ya da üçlü sistemle açılır kapanır hale getirilerek böyle istenildiğinde açılıp hava içeri alınarak da ortam daha ferah bir hale getirilebilir.